Yazılım Çözümleri     Vegawin Professional

      Vega Yazılım’ın çok satan ürünlerinden biri olan Vega Win tüm Türkiye’de binlerce firma tarafından kullanılmaktadır.

     Firmanızın tüm gereksinimlerine cevap verebilecek özelliklerle donatılmıştır. Üretim’ den satışa ve muhasebe hesaplarına kadar her türlü işlemi yapabilirsiniz. Vega Win firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda paketlendirilir ve fiyatı belirlenir.Uygulama Detayları

     ShopStar

  • Birden fazla şubenin tek merkezden izlenmesi
  • Müşteriye özel Club Kart uygulaması
  • Satışlarda Manyetik Kart ya da RFID kart kullanımı
  • CRM uygulamalarında sınırsız seçenek
  • Müşteri ile e-posta ve SMS ile iletişim kurma
  • Müşteri puan ve hediye çeki uygulaması
  • Satışlarda nakit, kredi kartı, hediye çeki, puan ve taksitli satış ödeme seçenekleri
  • Kampanyalı ürün satışı ve takibi

 Uygulama Detayları

YurtPro Yurt Otomasyonu

Özel yurtların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış bir programdır.

 

Öğrenci bilgileri, personel bilgileri, kasa bilgileri, oda ve kat bilgileri, hatırlatma ve yemek listesi gibi birçok bilgi program üzerinde mevcuttur. Flash bellekli sistem sayesinde istediğiniz ortamda guven içinde çalışma imkanı sağlar.Uygulama Detayları
Vega Şef'im


• Şef’im; Vega Yazılımın yirmi yılı aşkın tecrübesini kullanarak hazırlamış olduğu; restaurant, cafe, fast food, bar ve benzeri işletmelerin, iş akış süreçlerine ve takibine yönelik çözümler üreten samimi bir işletmeci dostuyazılım programıdır.
• Şef’im sayesinde işletmenizin kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Modern tasarımı, basit ve anlaşılır kullanıcı ekranları ile işletmenizde atılan her adımı takip edip, talep ve istekleriniz doğrultusunda müda- hale edebilir ve önlemler alabilirsiniz. Şef’imin, işletme verilerinizden yola çıkarak oluşturduğu analizlerden faydalanıp, liderlik becerilerinizle, işletmeniz için hayati stratejiler geliştirebilirsiniz.
Uygulama Detayları
Size Özel Yazılımlar

İş yönetimi konusunda bir mühendis titizliğiyle çalışan Aymi Bilgisayar Çalışanları, yazdığı programlarla her türlü iş yönetimi konusunda nitelikli ve reel çözümler sunar. İşinize uyacak şekilde tasarlanmış çözümler barındıran programlarımızla hem ilerleyişinizi projelendirecek ve gelecek için sizi daha güçlü kılacaktır.

Zaman kontrolünüzü tam anlamıyla elinize almanızı sağlayan Aymi Bilgisayar Yazılımları, projelerinizi yapılandırmanızı, geleceğe yönelik yatırımlarınızı daha net bir şekilde gerçekleştirmenizi, işletmeniz için daha ergonomik bir dünyanın kapısını aralamanızı sağlar.


Teknik Destek

Telefon : 0(312) 230 01 05
Email : teknik@aymibilgisayar.com

Adres

GMK Bulvarı 60/9 Çankaya/ANKARA
0(312) 230 01 05 / info@aymibilgisayar.com